Eurofins Czech >> O společnosti

Vítejte na webových stránkách naší společnosti

Sidebar Image

Adresa Sídla

EUROFINS CZ, s.r.o.
Poděbradská 186/56
198 00 Praha 9 - Hloubětín
Česká republika

Identifikační údaje

IČ:27449408
DIČ:CZ27449408
Bankoví spojení: Komerční banka
Číslo účtu: 43-3689670277/0100
Obchodní rejstřík: společnost je zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C,vložka 113538
Info: info@eurofins.cz

Laboratoř EUROFINS CZ, s.r.o. akreditovaná Českým institutem pro akreditaci o.p.s., se v roce 2008 stala členem celosvětového konsorcia laboratoří Eurofins Group www.eurofins.com.

Skupina partnerských laboratoří Eurofins Group, s působností v rámci EU a jinde ve světě, nabízí a provádí chemické a mikrobiologické rozbory se širokým zaměřením na kontroly konané v oblasti bezpečnostních a kvalitativních parametrů potravin, poskytuje ucelenou nabídku služeb pro výrobce kosmetických a farmaceutických produktů a v neposlední řadě je komplexním partnerem pro klienty v analytické kontrole faktorů životního prostředí, kde je samozřejmostí, že  jejichž nabídka služeb pokrývá úplný rozsah  činností  pokrývající ch rozsah požadovaný  národním legislativním rámcem.

Skupina  Eurofins Group sdružuje více než 800 odborných špičkových  laboratorních pracovišť a nabízí více než 200,000 analýz a to v 47 zemích světa.

V rámci konsorcia laboratoří probíhá úzká partnerská spolupráce. Díky ní je naše společnost schopná poskytovat široké spektrum i velice specifických analýz, k jejichž provádění a interpretaci výsledků je nutné vysoce kvalifikované zázemí a týmy špičkových specialistů.

Pro nejčastěji a rutině prováděné analýzy v potravinářských  vzorcích společnost disponuje vlastními mikrobiologickými laboratořemi, které se nacházejí v Prahe.

Na počátku roku 2010 Laboratoř EUROFINS CZ úspěšně završila  proces akreditace ČIA  služeb a činností z oblasti odběrů vzorků OA ČIA.

Prostřednictvím mateřské  akreditované laboratoře EUROFINS BEL/NOVAMANN s.r.o. www.eurofins.sk poskytuje ucelenou  škálu  analytických služeb a činností v laboratořích v Bratislavě a Nových Zámcích na Slovensku.

V první polovině roku 2009 byla založena nová obchodní a konzultační pobočka v Brně. Naším cílem bylo  vytvoření kvalitního a spolehlivého zázemí pro obchodní partnery našich laboratoří  v rámci celé ČR.

Klienti  laboratoře EUROFINS CZ mohou využívat  konzultační a poradenské služby, které ve smyslu platných akreditací a osvědčení může laboratoř poskytnout  a to v rozsahu akceptovatelném na celém území EU, vzorkování  analyzovaných materiálů prováděné  odbornými pracovníky a v neposlední řadě i flexibilní svozové linky  k přepravě vzorků akreditovaným způsobem s využitím propracovaného a bezpečného logistického systému.

Vážení návštěvníci webových stránek Eurofins.cz, budeme potěšeni, pokud budete věnovat pozornost dalším podrobnostem, které si Vám dovolujeme prostřednictvím této webové stránky o naší laboratoři alespoň rámcově předat.

Pokud byste na našich stránkách nenašli právě tu informaci, která Vás aktuálně zajímá, neváhejte kontaktovat některého z našich zkušených pracovníků kontakty.